Certyfikaty

Od lat dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty były bezpieczne i cechowały się doskonałą jakością, dlatego kontrolujemy wytwarzane produkty w każdym etapie produkcji.  Dążymy do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań Klientów, dbając przy tym o ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko oraz o spełnienie wymogów prawnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy podczas produkcji naszych systemów.

Realizujemy swoje cele i misje w oparciu o udokumentowany i wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, który jest zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001 oraz PN-EN ISO 14001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży systemów ochrony przeciwsłonecznej (np. rolety, żaluzje, markizy).

Certyfikat

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2009

W utrzymaniu stabilnych parametrów produktów i powtarzalności procesów wspiera nas system zarządzania jakością oparty na normie PN-EN ISO 9001:2009, który uzyskaliśmy dnia 25.01.2016 r. Zaświadcza on, że posiadamy zdolność do ciągłego dostarczania wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta oraz konsekwentnie dążymy do zwiększenia poziomu zadowolenia naszego klienta. Zapewniamy i utrzymujemy ład procesu organizacyjnego oraz terminowo wywiązujemy się ze swoich zobowiązań dzięki dostosowywaniu się do określonych procedur postępowania.

Certyfikat

Certyfikat PN-EN ISO 14001:2005

Dnia 25.01.2016 r. uzyskaliśmy certyfikat dotyczący systemu zarządzania środowiskowego (EMS), który jest zbudowany na podstawie europejskiej normy PN-EN ISO 14001:2005. Dzięki jego pomocy nadzorujemy wpływy swoich działań oraz wyrobów na środowisko, posiłkując się swoją polityką i celami środowiskowymi. Działamy zgodnie z metodyką: Planuj – Wykonaj – Sprawdź – Działaj (PDCA), która jest zgodna z normą. Ustanawiamy sobie realne cele i konsekwentnie dążymy do doskonalenia naszych rozwiązań związanych z programami środowiskowymi.