Współpraca

Nawet najmniejszy detal ma znaczenie. Właśnie dlatego do systemów oferowanych przez naszą firmę dobieramy tylko najlepsze podzespoły renomowanych producentów.

Silniki

 Elero jest producentem zaawansowanych technologicznie silników oraz systemów sterowań do osłon przeciwsłonecznych. Nazwa firmy utożsamiana jest z najwyższą jakością, niezawodnością, a także szeroką ofertą proponowanych rozwiązań.

Somfy jest firma znajdującą się w czołówce producentów silników oraz sterowań do rolet, markiz oraz żaluzji. Produkty Somfy to zaawansowane technologicznie rozwiązania, gwarancja jakości, oszczędność energii, a także bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Cherubini firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca silniki oraz elementy sterowania, zarówno elektrycznego jak i ręcznego. Podchodzi to produkcji w sposób innowacyjny, nieustannie udoskonalając swoje produkty oraz oferując ich szeroką gamę i niezawodność.

Geiger dzięki swoim metodom produkcyjnym, wysokiej precyzji, rozszerzającemu sie know-how oraz doświadczeniu, plasuje się jako jeden z wiodących producentów napędów do żaluzji, rolet oraz markiz. Asortyment firmy uzupełniają również wysokiej jakości akcesoria do sterowania ręcznego.

Tkaniny

Copaco oferuje szeroką gamę zaawansowanych technologicznie tkanin roletowych, zapewniających użytkownikom wysoki komfort optyczny, jak i termiczny. Ze względu na wysoką jakość swoich produktów, Copaco cieszy się opinią jednego z wiodących producentów tkanin technicznych z włókna szklanego.

Serge Ferrari jest renomowanym producentem tkanin, wytwarzanych w oparciu o opatentowaną technologię Serge Ferrarri Precontraint. Rozwiązania oferowane przez firmę zapewniają wysoki komfort użytkowania, oszczędność energii, a także ciekawy wygląd fasady. Tkaniny te oferowane są w szerokiej gamie asortymentowej i kolorystycznej, dodatkowo charakteryzując się wysoką jakością i wytrzymałością.

Dickson wiodący na światowym rynku producent tkanin technicznych, wykorzystywanych przede wszystkim w branży osłon przeciwsłonecznych. Zarówno tkaniny markizowe jak i i roletowe, charakteryzują się szeroką i ciekawą ofertą kolorystyczną, wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych.

Sandatex specjalista w dziedzinie wysokiej jakości tkanin markizowych na rynku skandynawskim. Ponad 30-letnie doświadczenie w tym obszarze pozwoliło na dokładne zbadanie potrzeb rynku, stworzenie ciekawej kolekcji wzorów, jak i też ich skuteczne wypromowanie.

Sattler jest renomowanym producentem tkanin markizowych i roletowych. Produkty firmy spełniają najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, trwałości oraz jakości.

Blachy

Metalcolor renomowany producent lakierowanych taśm aluminiowych, charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania, wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, a także dostępnością w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki dużej elastyczności, zaawansowanej technologii produkcji, jak i innowacyjności oferowanych rozwiązań, firma stała się wiodącym na rynku dostawcą taśm aluminiowych do produkcji żaluzji fasadowych.