roleta zewnętrzna

markiza okienna

Markiza okienna jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagany jest system łączący w sobie funkcjonalność przesłon okiennych z estetyką i lekkością markizy. Dzięki swemu uniwersalnemu i ponadczasowemu designowi markiza okienna urozmaici fasady zarówno domów jednorodzinnych jak i miejsc usługowych, restauracji, kawiarni czy małych sklepów.

markiza okienna

Markiza okienna jest idealnym rozwiązaniem do domów jednorodzinnych, restauracji, kawiarni oraz małych sklepów. Służy jako dekoracja i jest łatwa w obsłudze. Chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Doskonale działający mechanizm jest zasługą wysokiej jakości ręcznego lub elektrycznego zasilania.
Lakierowanie
Konstrukcja obu systemów została wykonana z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium, malowanego proszkowo na najpopularniejsze kolory palety RAL, co zabezpiecza powierzchnię poszczególnych elementów konstrukcyjnych przed wpływem promieniowania UV i czynników atmosferycznych.
konstrukcja
Podstawą naszych projektów jest dbałość o środowisko i ekologia. Zarówno markiza okienna jak i markizoleta pomagają ograniczać zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych, jednocześnie zapewniając dopływ naturalnego, równomiernego światła z zewnątrz, bez szkodliwych dla wzroku refleksów. Dzięki możliwości zastosowania czujników słońca lub wiatru zyskamy pewność, że systemy nie ulegną uszkodzeniu w przypadku nieoczekiwanej zmiany pogody, nawet gdy nie ma nas w pobliżu.
system naciągu
Wbudowany w ramiona system naciągu pozwala utrzymać prawidłowe napięcie tkaniny nawet przy dużej powierzchni. Dlatego też, niezależnie od rozmiaru, rozwinięte systemy nie tracą swoich walorów estetycznych. Szczególnie efektownie prezentuje się markizoleta, której dolny prześwit z jednej strony nie zasłania widoku na zewnątrz, a z drugiej zapewnia prywatność, chroniąc przed ciekawskim wzrokiem z sąsiedztwa.
tkanina
Dzięki szerokiej gamie kolorów tkanin zarówno markizoleta jak i markiza okienna mogą być dopasowane do każdego rodzaju elewacji. Zastosowane tkaniny charakteryzują się trudnopalnością oraz wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne.

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL 9006
RAL 9006

szerokość:

Min: 600 mm   |   Maks.: 3000 mm

ramiona:

500 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm

maksymalny kąt otwarcia:

120 °

obsługa ręczna:

taśma

napęd:

standardowe tkaniny:

łączenie tkanin:

W procesie produkcji stosujemy wyłącznie metodę klejenia na gorąco z zastosowaniem najwyższej jakości kleju reaktywowanego na bazie PUR. jest to najnowsza technika łączenia tkanin markizowych.

falbana:

falbana-a
Typ A
falbana-b
Typ B
Standardowa wysokość przedniej okładki to 150 mm
Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2023 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie