roleta zewnętrzna

markizoleta

Markizoleta jest produktem łączącym w sobie cechy i funkcjonalność przesłon pionowych typu Screener oraz markizy okiennej. Produkt ten przeznaczony jest do montażu na zewnątrz w oknach budynku, drzwiach tarasowych lub balkonowych. Markizoleta posiada ruchomą, odchylaną belkę, dzięki której po jej rozwinięciu uzyskujemy dostęp do zewnętrznego parapetu.

markizoleta

Markizoleta jest produktem opierającym się na sprawdzonych rozwiązaniach systemu SQ 110 połączonych z doskonałą funkcjonalnością markizy okiennej. Nowoczesny design kwadratowej kasety jest idealnym rozwiązaniem dla budynków komercyjnych i mieszkalnych, oferując wyjątkowe walory estetyczne i użytkowe.
nerli gruppen markizoleta
Lakierowanie
Konstrukcja obu systemów została wykonana z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium, malowanego proszkowo na najpopularniejsze kolory palety RAL, co zabezpiecza powierzchnię poszczególnych elementów konstrukcyjnych przed wpływem promieniowania UV i czynników atmosferycznych.
konstrukcja
Podstawą naszych projektów jest dbałość o środowisko i ekologia. Zarówno markiza okienna jak i markizoleta pomagają ograniczać zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych, jednocześnie zapewniając dopływ naturalnego, równomiernego światła z zewnątrz, bez szkodliwych dla wzroku refleksów. Dzięki możliwości zastosowania czujników słońca lub wiatru zyskamy pewność, że systemy nie ulegną uszkodzeniu w przypadku nieoczekiwanej zmiany pogody, nawet gdy nie ma nas w pobliżu.
system naciągu
Wbudowany w ramiona system naciągu pozwala utrzymać prawidłowe napięcie tkaniny nawet przy dużej powierzchni. Dlatego też, niezależnie od rozmiaru, rozwinięte systemy nie tracą swoich walorów estetycznych. Szczególnie efektownie prezentuje się markizoleta, której dolny prześwit z jednej strony nie zasłania widoku na zewnątrz, a z drugiej zapewnia prywatność, chroniąc przed ciekawskim wzrokiem z sąsiedztwa.
tkanina
Dzięki szerokiej gamie kolorów tkanin zarówno markizoleta jak i markiza okienna mogą być dopasowane do każdego rodzaju elewacji. Zastosowane tkaniny charakteryzują się trudnopalnością oraz wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne.

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL 9010
RAL 9010
RAL 9006
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7016
DB-703 Struktura
DB-703 St
RAL 9005 M

szerokość:

Min: 1000 mm   |   Maks.: 3000 mm

wysokość:

Min: 1000 mm   |   Maks.: 3000 mm

kaseta:

Kwadratowa, aluminiowa

napęd:

standardowe tkaniny:

Copaco: Serge 600, Serge 1%, Serge Lunar BO
Serge Ferrari: Soltis 86, Soltis 92, Soltis B92

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2023 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie