Nerli Gruppen

Nerli Gruppen to norweska firma, która dostarcza i instaluje osłony przeciwsłoneczne w Norwegii i kilku innych krajach w Europie, a także produkuje własne rozwiązania

Grupa składa się z dwóch spółek. Głównej siedziby firmy w Oslo i centrum produkcji i rozwoju produktu zlokalizowanego w Polsce.

Wierzymy w rozwój i ekspansję poprzez innowacyjne produkty, maszyny i urządzenia a także poprzez dynamiczny rozwój naszej kadry. Wieloletnia wiedza, którą wykorzystuje doświadczony zespół, jest podstawą do wprowadzenia ulepszeń i ciągłego rozwoju naszego asortymentu. Słuchamy życzeń klientów i zobowiązujemy się do bycia “rozmownym” ze wszystkimi naszymi partnerami.

Nerli to doświadczenie

Firma Nerli wchodzi w skład norweskiej grupy z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży osłon przeciwsłonecznych. Ta wiedza w rękach doświadczonego zespołu projektantów jest fundamentem do ulepszeń i rozbudowy systemu projektów Nerli. Wszystko z uwzględnieniem zróżnicowanych potrzeb klienta oraz warunków, którym nasze rozwiązania będą stawiać czoła przez wiele lat.

Udaje się to osiągnąć dzięki rozwiniętym procesom, produkcji, mechanizmom kontroli jakości oraz pracownikom, którzy z najlepszej jakości komponentów składają to, co dumnie reprezentuje nas na elewacjach firm, instytucji i domów na całym świecie.

Nerli to technologia

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

O poziomie procesów produkcyjnych i produktu końcowego świadczy wdrożona przez nas norma ISO 9001.

TECHNOLOGIA POD KONTROLĄ

Dbamy o to, aby każdy z procesów technologicznych odbywał się w zgodzie z obowiązującymi normami ochrony środowiska, a gotowy produkt poprzez swoją specyfikację przyczyniał się do zmniejszania zużycia energii.

DODATKI JAK DOBRZE DOBRANY KRAWAT

Nawet najmniejszy detal ma znaczenie. Właśnie dlatego do systemów oferowanych przez firmę Nerli dobieramy tylko
najlepsze podzespoły renomowanych producentów.