systemy tarasowe

pergolite zipner

Systemy z rodziny Pergolite to efektowne, odporne na warunki atmosferyczne zadaszenia, które chronią taras przed nadmiernym nasłonecznieniem i w zależności od potrzeb mogą znaleźć szereg zastosowań. Dzięki niezawodnej i zarazem prostej konstrukcji stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla restauracji, kawiarni czy instytucji publicznych, jak również domów jednorodzinnych rozszerzając dostępną przestrzeń wypoczynkową.

pergolite zipner

System Pergolite Zipner wyposażony został w specjalny system naciągu tkaniny w prowadnicach pozwalający idealnie zasłonić przestrzeń wypoczynkową, jednocześnie eliminując prześwit pomiędzy tkaniną i aluminiową konstrukcją. Dzięki tak nowoczesnemu rozwiązaniu Pergolite Zipner zapewnia nie tylko niezrównany komfort użytkowania ale również idealnie podkreśla indywidualny charakter fasady budynku.
nerli gruppen pergolite zip
konstrukcja
Przemyślana i zarazem prosta konstrukcja systemów Pergolite umożliwia szybki montaż oraz łatwą obsługę. Najwyższej jakości profile aluminiowe wykonane z ekstrudowanego aluminium oraz wysokiej jakości tkaniny techniczne pozwolą cieszyć się naszym produktem przez wiele lat.
tkaniny i system naciągu
Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort połączyliśmy z sobą dwa sprawdzone od lat produkty – Pergolite oraz Zipner. Tkanina systemu napinana przez specjalne wkładki zamontowane w prowadnicach zapewnia idealną ochronę przed słońcem, eliminując prześwit pomiędzy prowadnicą i poszyciem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii tkaniny stosowane w produkcji systemów Pergolite cechują się odpornością na warunki atmosferyczne i wytrzymałością mechaniczną. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów systemy Pergolite doskonale dopasowują się do charakteru elewacji, podkreślając jej indywidualny design.
automatyka
Nasz system posiada całkowicie zautomatyzowane zadaszenie w postaci rolowanego poszycia. Zastosowany napęd elektryczny jest przystosowany do zmiennej temperatury pracy w zakresie od -40 do +60 stopni, z możliwością zastosowania automatyki pogodowej.
Lakierowanie
Konstrukcja systemów Pergolite i Pergolite Zipner została wykonana z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium, malowanego proszkowo na najpopularniejsze kolory palety RAL, co zabezpiecza powierzchnię elementów konstrukcyjnych przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV i czynników atmosferycznych.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Automatyczne sterowanie

"Lekki" design

Łatwy montaż

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 9016 MAT
RAL 9016 MAT
RAL 1015 MAT
RAL 1015 MAT
RAL 7021 MAT
RAL 7021 MAT
RAL 8014 MAT
RAL 8014 MAT
RAL 8019 MAT
RAL 8019 MAT
RAL 7039 MAT
RAL 7039 MAT
RAL 7016 STR
RAL 7016 STR
RAL 9010 STR
RAL 9010 STR
DB-703 STR
DB 703 STR

szerokość:

Min: 1500 mm   |   Maks.: 6000 mm

wysokość:

Min: 1500 mm   |   Maks.: 5000 mm

napęd:

somfy-logo

standardowe tkaniny:

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2024 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie

Nigdy wcześniej nie było tak niskiej ceny!