systemy tarasowe

pergolite zipner

Systemy z rodziny Pergolite to efektowne, odporne na warunki atmosferyczne zadaszenia, które chronią taras przed nadmiernym nasłonecznieniem i w zależności od potrzeb mogą znaleźć szereg zastosowań. Dzięki niezawodnej i zarazem prostej konstrukcji stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla restauracji, kawiarni czy instytucji publicznych, jak również domów jednorodzinnych rozszerzając dostępną przestrzeń wypoczynkową.

pergolite zipner

System Pergolite Zipner wyposażony został w specjalny system naciągu tkaniny w prowadnicach pozwalający idealnie zasłonić przestrzeń wypoczynkową, jednocześnie eliminując prześwit pomiędzy tkaniną i aluminiową konstrukcją. Dzięki tak nowoczesnemu rozwiązaniu Pergolite Zipner zapewnia nie tylko niezrównany komfort użytkowania ale również idealnie podkreśla indywidualny charakter fasady budynku.
nerli gruppen pergolite zip
Lakierowanie
Konstrukcja systemów Pergolite i Pergolite Zipner została wykonana z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium, malowanego proszkowo na najpopularniejsze kolory palety RAL, co zabezpiecza powierzchnię elementów konstrukcyjnych przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV i czynników atmosferycznych.
konstrukcja
Przemyślana i zarazem prosta konstrukcja systemów Pergolite umożliwia szybki montaż oraz łatwą obsługę. Najwyższej jakości profile aluminiowe wykonane z ekstrudowanego aluminium oraz wysokiej jakości tkaniny techniczne pozwolą cieszyć się naszym produktem przez wiele lat.
automatyka
Nasz system posiada całkowicie zautomatyzowane zadaszenie w postaci rolowanego poszycia. Zastosowany napęd elektryczny jest przystosowany do zmiennej temperatury pracy w zakresie od -40 do +60 stopni, z możliwością zastosowania automatyki pogodowej.
tkaniny i system naciągu
Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort połączyliśmy z sobą dwa sprawdzone od lat produkty – Pergolite oraz Zipner. Tkanina systemu napinana przez specjalne wkładki zamontowane w prowadnicach zapewnia idealną ochronę przed słońcem, eliminując prześwit pomiędzy prowadnicą i poszyciem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii tkaniny stosowane w produkcji systemów Pergolite cechują się odpornością na warunki atmosferyczne i wytrzymałością mechaniczną. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów systemy Pergolite doskonale dopasowują się do charakteru elewacji, podkreślając jej indywidualny design.

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL 9010
RAL 9010
RAL 9006
RAL 9006
RAL 7016
RAL 7016
DB-703 Struktura
DB-703 St
RAL 9005 M

szerokość:

Min: 1500 mm   |   Maks.: 6000 mm

wysokość:

Min: 1500 mm   |   Maks.: 5000 mm

napęd:

standardowe tkaniny:

Serge Ferrari: Soltis 92, Soltis W96

Akrylowe: Dickson, Sandatex, Sattler

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2023 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie