systemy tarasowe

pergomella

W firmie Nerli od lat staramy się tworzyć nasze produkty tak, by spełniały wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Pozwala to cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat gwarantując jednocześnie wysoką jakość i niezawodność. System Pergomella został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie komfort i estetyczny design. Pozwala on rozszerzyć przestrzeń wypoczynkową naszego domu zamieniając taras w dodatkowy salon oraz zapewnia ochronę przed niekorzystnym promieniowaniem UV oraz deszczem. Tak doskonałe połączenie funkcjonalności i piękna to idealne rozwiązanie dla tarasu lub ogrodu w twoim domu.

PERGOMELLA

Pergomella to rozwiązanie o szerokich możliwościach konfiguracyjnych, którego rozmiar i funkcjonalność dopasujesz do potrzeb każdego budynku lub ogrodu. Radiowe sterowanie lamelami zadaszenia czy możliwość zabudowania ścian bocznych pionowymi przesłonami z rodziny Zipner umożliwi stworzenie idealnego miejsca wypoczynku. Opcjonalne oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją pozwoli korzystać z twojej nowej strefy komfortu nawet po zachodzie słońca.
nerli gruppen system pergomella
konstrukcja
Przemyślana i zarazem prosta konstrukcja systemu Pergomella nie wymaga od użytkownika rozbudowanej wiedzy technicznej jednocześnie umożliwiając prosty montaż oraz łatwą obsługę. Zintegrowany system odprowadzania wody w trakcie opadów deszczu pozwala cieszyć się produktem nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Wytrzymała konstrukcja wykonana z najwyższej jakości aluminium zapewni komfort, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania.
Lakierowanie
Proces lakierowania proszkowego profili zapewnia odporność konstrukcji na korozję i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Systemy Pergomella dostępne we wszystkich kolorach palety RAL.
konfiguracja
Wymiary systemu Pergomella mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szeroka gama kolorystyczna zapewni idealną z integrację z fasadą twojego budynku a opcjonalne przesłony boczne czy system oświetlenia LED zapewnią komfort i dyskrecję.
automatyka
O wygodną i przyjazną dla użytkownika obsługę systemu Pergomella zadba zastosowany napęd elektryczny, przystosowany do pracy w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Opcjonalne przesłony boczne Zipner czy system oświetlenia LED sterowane są za pomocą prostego pilota lub aplikacji na twoim smartfonie.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Automatyczne sterowanie

Zintegrowany system odwodnienia

Łatwy montaż

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 9016 MAT
RAL 9016 MAT
RAL 1015 MAT
RAL 1015 MAT
RAL 7021 MAT
RAL 7021 MAT
RAL 8014 MAT
RAL 8014 MAT
RAL 8019 MAT
RAL 8019 MAT
RAL 7039 MAT
RAL 7039 MAT
RAL 7016 STR
RAL 7016 STR
RAL 9010 STR
RAL 9010 STR
DB-703 STR
DB 703 STR

standardowe kolory lameli:

RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
DB-703 STR
DB 703 STR

szerokość:

Min: 2000 mm   |   Maks.: 4000 mm

wysięg:

6020 mm

napęd:

opcje:

wolnostojąca
przyścienna

DODATKI

Panele boczne ZIP

Niezastąpiona ochrona przed słońcem, wiatrem oraz owadami. Mechanizm zamka błyskawicznego w prowadnicy zapewnia idealne napięcie tkaniny. Szeroka gama kolorów i tkanin pozwoli dopasować każdy projekt do indywidualnych potrzeb.

Czujniki POGODOWE

To inteligentna technologia reagująca na zmienne warunki pogodowe. Czujnik przesyła sygnał dzięki czemu dach i panele boczne zareagują automatycznie, chroniąc przed deszczem, wiatrem czy śniegiem.

Oświetlenie LED

Listwy LED umieszczone w belkach górnych nadadzą niezapomnianego klimatu i pozwolą na użytkowanie pergoli wieczorem i nocą.

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2023 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie