systemy tarasowe

pergomella

W firmie Nerli od lat staramy się tworzyć nasze produkty tak, by spełniały wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Pozwala to cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat gwarantując jednocześnie wysoką jakość i niezawodność. System Pergomella został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie komfort i estetyczny design. Pozwala on rozszerzyć przestrzeń wypoczynkową naszego domu zamieniając taras w dodatkowy salon oraz zapewnia ochronę przed niekorzystnym promieniowaniem UV oraz deszczem. Tak doskonałe połączenie funkcjonalności i piękna to idealne rozwiązanie dla tarasu lub ogrodu w twoim domu.

PERGOMELLA

Pergomella to rozwiązanie o szerokich możliwościach konfiguracyjnych, którego rozmiar i funkcjonalność dopasujesz do potrzeb każdego budynku lub ogrodu. Radiowe sterowanie lamelami zadaszenia czy możliwość zabudowania ścian bocznych pionowymi przesłonami z rodziny Zipner umożliwi stworzenie idealnego miejsca wypoczynku. Opcjonalne oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją pozwoli korzystać z twojej nowej strefy komfortu nawet po zachodzie słońca.
nerli gruppen system pergomella
konstrukcja
Przemyślana i zarazem prosta konstrukcja systemu Pergomella nie wymaga od użytkownika rozbudowanej wiedzy technicznej jednocześnie umożliwiając prosty montaż oraz łatwą obsługę. Zintegrowany system odprowadzania wody w trakcie opadów deszczu pozwala cieszyć się produktem nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Wytrzymała konstrukcja wykonana z najwyższej jakości aluminium zapewni komfort, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania.
Lakierowanie
Proces lakierowania proszkowego profili zapewnia odporność konstrukcji na korozję i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Systemy Pergomella dostępne we wszystkich kolorach palety RAL.
konfiguracja
Wymiary systemu Pergomella mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szeroka gama kolorystyczna zapewni idealną z integrację z fasadą twojego budynku a opcjonalne przesłony boczne czy system oświetlenia LED zapewnią komfort i dyskrecję.
automatyka
O wygodną i przyjazną dla użytkownika obsługę systemu Pergomella zadba zastosowany napęd elektryczny, przystosowany do pracy w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Opcjonalne przesłony boczne Zipner czy system oświetlenia LED sterowane są za pomocą prostego pilota lub aplikacji na twoim smartfonie.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Automatyczne sterowanie

Zintegrowany system odwodnienia

Łatwy montaż

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
DB-703 STR
DB 703 STR

standardowe kolory lameli:

RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
DB-703 STR
DB 703 STR

szerokość:

Min: 2000 mm   |   Maks.: 4000 mm

wysięg:

6020 mm

napęd:

opcje:

wolnostojąca
przyścienna

DODATKI

Panele boczne ZIP

Niezastąpiona ochrona przed słońcem, wiatrem oraz owadami. Mechanizm zamka błyskawicznego w prowadnicy zapewnia idealne napięcie tkaniny. Szeroka gama kolorów i tkanin pozwoli dopasować każdy projekt do indywidualnych potrzeb.

Czujniki POGODOWE

To inteligentna technologia reagująca na zmienne warunki pogodowe. Czujnik przesyła sygnał dzięki czemu dach i panele boczne zareagują automatycznie, chroniąc przed deszczem, wiatrem czy śniegiem.

Oświetlenie LED

Listwy LED umieszczone w belkach górnych nadadzą niezapomnianego klimatu i pozwolą na użytkowanie pergoli wieczorem i nocą.

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2024 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie

Nigdy wcześniej nie było tak niskiej ceny!