systemy tarasowe

pergomella

W firmie Nerli od lat staramy się tworzyć nasze produkty tak, by spełniały wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Pozwala to cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat gwarantując jednocześnie wysoką jakość i niezawodność. System Pergomella został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie komfort i estetyczny design. Pozwala on rozszerzyć przestrzeń wypoczynkową naszego domu zamieniając taras w dodatkowy salon oraz zapewnia ochronę przed niekorzystnym promieniowaniem UV oraz deszczem. Tak doskonałe połączenie funkcjonalności i piękna to idealne rozwiązanie dla tarasu lub ogrodu w twoim domu.

PERGOMELLA

Pergomella to rozwiązanie o szerokich możliwościach konfiguracyjnych, którego rozmiar i funkcjonalność dopasujesz do potrzeb każdego budynku lub ogrodu. Radiowe sterowanie lamelami zadaszenia czy możliwość zabudowania ścian bocznych pionowymi przesłonami z rodziny Zipner umożliwi stworzenie idealnego miejsca wypoczynku. Opcjonalne oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją pozwoli korzystać z twojej nowej strefy komfortu nawet po zachodzie słońca.
nerli gruppen system pergomella
Lakierowanie
Proces lakierowania proszkowego profili zapewnia odporność konstrukcji na korozję i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Systemy Pergomella dostępne we wszystkich kolorach palety RAL.
konstrukcja
Przemyślana i zarazem prosta konstrukcja systemu Pergomella nie wymaga od użytkownika rozbudowanej wiedzy technicznej jednocześnie umożliwiając prosty montaż oraz łatwą obsługę. Zintegrowany system odprowadzania wody w trakcie opadów deszczu pozwala cieszyć się produktem nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Wytrzymała konstrukcja wykonana z najwyższej jakości aluminium zapewni komfort, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania.
automatyka
O wygodną i przyjazną dla użytkownika obsługę systemu Pergomella zadba zastosowany napęd elektryczny, przystosowany do pracy w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Opcjonalne przesłony boczne Zipner czy system oświetlenia LED sterowane są za pomocą prostego pilota lub aplikacji na twoim smartfonie.
konfiguracja
Wymiary systemu Pergomella mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szeroka gama kolorystyczna zapewni idealną z integrację z fasadą twojego budynku a opcjonalne przesłony boczne czy system oświetlenia LED zapewnią komfort i dyskrecję.

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL 9010
RAL 9010
RAL 9006
RAL 9006
RAL 9005 M
RAL 7016
RAL 7016
DB-703 Struktura
DB-703 St

standardowe kolory lameli:

RAL 9010
RAL 9010
RAL 9006
RAL 9006
RAL 9005 M
RAL 7016
RAL 7016
DB-703 Struktura
DB-703 St

szerokość:

Min: 2000 mm   |   Maks.: 4000 mm

wysięg:

6000 mm

napęd:

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2023 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie