Vi välkomnar dig att kontakta oss.

Vi kommer att försöka svara på varje fråga och ge råd om en specifik beställning.

Avdelning försäljning

export

Robert Szwecja

Robert Ullberg
Sverige

robert@nerligruppen.se
+46 705 106 620

Marta Ilnicka Nerli

Marta Ilnicka
Sverige, Australien,
Övriga marknader

marta.i@nerligruppen.com
+48 504 644 810

Bartosz Stankiewicz

Bartosz Stankiewicz
Frankrike, Belgien

bartosz.s@nerligruppen.com
+48 514 182 603

Vaida Šimkevičiūtė-Wręczycka
Baltiska länderna, Finland och Danmark

vaida@nerligruppen.com
+48 690 396 238

POLEN

Maciej Kaplita

Maciej Kaplita

maciej@nerligruppen.com
+48 690 396 229

Jakub

Jakub Trychan

jakub@nerligruppen.com
+48 797 200 012

Elżbieta Abel-Marecik

Elżbieta Abel-Marecik

ela@nerligruppen.com
+48 515 382 532

NORGE

Michael Sinding

michael@nerligruppen.no
+47 410 40 886

Moktar Alame

moktar@nerligruppen.no
+47 936 30 949

Samarbete

Om du vill utöka ditt sortiment med våra produkter, vänligen kontakta din landsrepresentant eller skriv till info@nerligruppen.com

Polen

Nerli Gruppen
Kościerzyce 130, 49-314 Pisarzowice

+48 77 419 60 89

info@nerligruppen.com

Norge

Nerligruppen AS
Haavard Martinsens vei 19A, 0978 Oslo

+47 483 86 410

post@nerligruppen.no

Logowanie

Nigdy wcześniej nie było tak niskiej ceny!