Katalog Produktowy

Zapraszamy do pobrania katalogu produktowego Nerli. Pracowaliśmy z pasją i zaangażowaniem, abyście mogli łatwo zapoznać się z naszą ofertą i znaleźć idealne produkty, które spełnią Wasze oczekiwania. W katalogu znajdziecie szeroki wybór produktów, od naszych klasycznych bestsellerów po nowości, które specjalnie dla Was przygotowaliśmy.

systemy tarasowe

pergomella

Pergomella to rozwiązanie o szerokich możliwościach konfiguracyjnych, którego rozmiar i funkcjonalność dopasujesz do potrzeb każdego budynku lub ogrodu.
Radiowe sterowanie lamelami zadaszenia czy możliwość zabudowania ścian bocznych pionowymi przesłonami z rodziny Zipner umożliwi stworzenie idealnego miejsca wypoczynku. Opcjonalne oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją pozwoli korzystać z twojej nowej strefy komfortu nawet po zachodzie słońca.

systemy tarasowe

pergomella compact

Pergomella Compact to nowa odsłona pergoli oferującej wszystkie zalety systemu Pergomella przy jednoczesnym zredukowaniu wagi i gabarytów. Nowo zaprojektowany profil wieńca zapewnia odpowiednią sztywność oraz stabilne osadzenie lameli na dachu, skrywając jednocześnie elektryczny napęd. Całość została osadzona na wąskich nogach, co nadaje pergoli smukły wygląd. Pergomella Compact to rozwiązanie o szerokich możliwościach konfiguracyjnych. Montaż modułowy umożliwi dostosowanie konstrukcji do własnych preferencji.

systemy tarasowe

pergolite zipner

Pergolite Zipner to efektowne, odporne na warunki atmosferyczne zadaszenie, które chroni taras przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dzięki niezawodnej i zarazem prostej konstrukcji stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla restauracji, czy instytucji publicznych, jak również domów jednorodzinnych. Pergolite Zipner został wyposażony w specjalny system naciągu tkaniny w prowadnicach pozwalający idealnie zasłonić przestrzeń wypoczynkową, jednocześnie eliminując prześwit pomiędzy tkaniną i aluminiową konstrukcją.

rolety ekranowe

screener horizon

Solidny i elegancki produkt, który świetnie sprawdzi się jako zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna na świetlikach. Produkt został specjalnie zaprojektowany, aby tkanina pozostała naciągnięta, niezależnie od pozycji. Screener Horizon gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza i optymalną ochronę przeciwsłoneczną.

markiza tarasowa Nerli

systemy tarasowe

Markizy tarasowe

Markizy Nerli to unikalna konstrukcja – idealnie dopasowujemy nasze produkty do wymagań estetycznych, dzięki czemu mogą cieszyć oko przez wiele lat. Doskonała ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym jest podstawowym zadaniem naszych produktów na dużych powierzchniach, takich jak tarasy, balkony lub ogrody. Wybierz model: Nordic Design, Nordic SQ lub Nordic Legend i poznaj ich możliwości.

rolety zewnętrzne zipner Nerli

rolety ekranowe

zipner

Rolety ekranowe Zipner to nowa jakość dla produktów tego segmentu. Unikalne rozwiązanie oparte na precyzyjnym połączeniu tkaniny z zamkiem ZIP w krawędzi poszycia ma wpływ na utrzymanie odpowiedniego napięcia i pozycji ekranu w prowadnicach bocznych. Efektem jest płynna praca w płaszczyźnie pionowej, a także wyjątkowa odporność na niesprzyjające warunki. Innowacyjne podejście do połączenia konstrukcji i tkaniny zaowocowało wyjątkową wytrzymałością, a uzyskane napięcie powierzchni tkaniny czyni ją jeszcze piękniejszym dodatkiem dla domów i budynków biurowych.

markizoleta okienna Nerli

rolety ekranowe

Markizoleta

Markizoleta jest produktem łączącym w sobie cechy i funkcjonalność przesłon pionowych typu Screener oraz markizy okiennej. Produkt ten przeznaczony jest do montażu na zewnątrz w oknach budynku, drzwiach tarasowych lub balkonowych. Markizoleta posiada ruchomą, odchylaną belkę, dzięki której po jej rozwinięciu regulujemy stopień wpadających promieni słonecznych.

rolety ekranowe

SCREENER

Screener to popularny i sprawdzony system osłon przeciwsłonecznych.
To seria rolet o niezwykle lekkim i nowoczesnym charakterze. W zależności od potrzeb można dostosować prowadzenie tkaniny, wybierając pomiędzy prowadzeniem po lince lub w prowadnicy. Wysoka funkcjonalność w połączeniu z niskim poziomem hałasu i niskimi kosztami konserwacji sprawiają, że jest to wyjątkowo popularny produkt, który zapewnia efektywną ochronę przed słońcem.

ROLETY EKRANOWE

MARKIZY OKIENNE

Markiza okienna jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagany jest system łączący w sobie funkcjonalność rolet okiennych z estetyką i lekkością markizy. Dzięki uniwersalnemu i ponadczasowemu designowi, markiza okienna urozmaici zarówno elewacje domów jednorodzinnych, a także lokali usługowych, restauracji, kawiarni i małych sklepów.

żaluzje fasadowe Nerli

systemy lamelowe

żaluzje fasadowe

Zewnętrzne żaluzje Nerli tworzymy z myślą o pełnym komforcie optycznym i cieplnym użytkownika. Regulacja ilości światła wpadającego do pomieszczenia, jego rozproszenia i odbić to zasługa lameli z regulacją położenia oraz kąta nachylenia. Wszystko to w jednej z trzech gustownych odsłon o zróżnicowanym charakterze.

Nerli Gruppen to nie tylko producent osłon przeciwsłonecznych,
ale także partner, na którym możesz polegać. Nasza
wyspecjalizowana kadra pracuje z zaangażowaniem,
by dostarczyć rozwiązania idealnie dopasowane
do Twoich potrzeb. Pasja do doskonałości i otwartość
na dialog jest tym, co wyróżnia nas na rynku. Ciesz się
komfortem, elegancją i ochroną przeciwsłoneczną dzięki
produktom od Nerli Gruppen.

Nerli Gruppen – Twój partner w osłonach przeciwsłonecznych.

© 2024 Nerligruppen

Logowanie