systemy tarasowe

pergomella compact

System Pergomella został zaprojektowany dla użytkowników ceniących sobie komfort i nowoczesny design. Dzięki niemu powiększysz swój dom o przyjemną przestrzeń wypoczynkową. Twój taras zamieni się w dodatkową strefę relaksu z ochroną przed deszczem oraz niekorzystnym promieniowaniem UV, a Ty będziesz mógł spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu. Compact to „lżejsza” odsłona Pergomelli. Smukła bryła pergoli z powodzeniem sprawdzi się w każdej aranżacji tarasu czy ogrodu. 

PERGOMELLA COMPACT

Pergomella compact to zupełnie nowa odsłona pergoli oferującej wszystkie zalety systemu pergomella przy jednoczesnym zredukowaniu wagi i gabarytów. Nowo zaprojektowany profil wieńca zapewnia odpowiednią sztywność oraz stabilne osadzenie lameli na dachu, skrywając jednocześnie elektryczny napęd. Całość została osadzona na wąskich nogach, co nadaje pergoli smukły wygląd. Pergomella compact to rozwiązanie o szerokich możliwościach konfiguracyjnych. Radiowe sterowanie lamelami zadaszenia czy możliwość zabudowania ścian bocznych pionowymi przesłonami z rodziny Zipner umożliwi stworzenie idealnego miejsca wypoczynku. Opcjonalne oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją pozwoli korzystać z twojej nowej strefy komfortu nawet po zachodzie słońca.

pergomella compact
konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja wykonana z najwyższej jakości aluminium zapewni komfort, ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania. System jest łatwy w montażu i obsłudze.

Lakierowanie

Proces lakierowania proszkowego profili zapewnia odporność konstrukcji na korozję i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Systemy Pergomella dostępne we wszystkich kolorach palety RAL.

konfiguracja

Szeroka gama kolorystyczna zapewni idealną integrację z fasadą twojego budynku, a opcjonalne przesłony boczne Zipner czy system oświetlenia LED sterowane są za pomocą prostego pilota lub aplikacji na twoim smartfonie zapewnią komfort i dyskrecję.

automatyka

O wygodną i przyjazną dla użytkownika obsługę systemu Pergomella zadba zastosowany napęd elektryczny, przystosowany do pracy w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. 

Ochrona przed słońcem i deszczem

Automatyczne sterowanie

Zintegrowany system odwodnienia

Łatwy montaż

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
DB-703 STR
DB 703 STR

standardowe kolory lameli:

RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 7016 MAT
RAL 7016 MAT
DB-703 STR
DB 703 STR

szerokość:

Min: 2000 mm   |   Maks.: 4000 mm

długość:

Min: 2000 mm   |   Maks.: 4940 mm

wysokość

Maks.: 2900 mm

napęd:

opcje:

wolnostojąca
przyścienna

DODATKI

Panele boczne ZIP

Niezastąpiona ochrona przed słońcem, wiatrem oraz owadami. Mechanizm zamka błyskawicznego w prowadnicy zapewnia idealne napięcie tkaniny. Szeroka gama kolorów i tkanin pozwoli dopasować każdy projekt do indywidualnych potrzeb.

Czujniki POGODOWE

To inteligentna technologia reagująca na zmienne warunki pogodowe. Czujnik przesyła sygnał dzięki czemu dach i panele boczne zareagują automatycznie, chroniąc przed deszczem, wiatrem czy śniegiem.

Oświetlenie LED

Listwy LED umieszczone w belkach górnych nadadzą niezapomnianego klimatu i pozwolą na użytkowanie pergoli wieczorem i nocą.

DO POBRANIA

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2024 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie