żaluzje fasadowe Nerli

systemy lamelowe

żaluzje fasadowe

Zewnętrzne żaluzje Nerli tworzymy z myślą o pełnym komforcie optycznym i cieplnym użytkownika. Regulacja ilości światła wpadającego do pomieszczenia, jego rozproszenia i odbić to zasługa lameli z regulacją położenia oraz kąta nachylenia. Wszystko to w jednej z trzech gustownych odsłon o zróżnicowanym charakterze.

żaluzje fasadowe

Dzięki możliwości regulacji kąta pochyłu lameli w zakresie od 0 do 90 st. mamy możliwość kontrolowania ilości padającego światła słonecznego do wnętrza pomieszczenia a także odbijania go, co ma wpływ na temperaturę panującą wewnątrz. Obniżenie temperatury latem i podtrzymanie jej zimą – wszystko za sprawą warstwy buforowej powietrza pomiędzy zamontowaną żaluzją a oknem. Tak kontrolowane światło pomoże stworzyć przyjemne warunki do pracy lub odpoczynku.

SZCZELNA BARIERA, NIŻSZE KOSZTY

Szczelność zamkniętej żaluzji pozwoli odciąć się całkowicie od warunków panujących na zewnątrz. Kalkulacja jest prosta: niższe koszty klimatyzacji latem, niższe straty energetyczne zimą.
Lakierowanie

Proces lakierowania proszkowego profili zapewnia odporność konstrukcji na korozję i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Nasze żaluzje fasadowe dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL.

napęd

O wygodną i przyjazną dla użytkownika obsługę Żaluzji fasadowych zadba zastosowany napęd elektryczny, przystosowany do zmiennej temperatury pracy w zakresie od -40 do +60 stopni, z możliwością zastosowania czujników pogodowych.

pióra

Łatwa i intuicyjna regulacja ustawienia kąta nachylenia lameli, czyli horyzontalnie ułożonych listew, umożliwia optymalną regulację ilości wpadających do wnętrza promieni słonecznych. Systemy żaluzji fasadowych ograniczają nadmierne nagrzewanie pomieszczeń oraz pozwalają kontrolować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Redukuje to ilość energii elektrycznej zużywanej przez klimatyzację oraz pozwala utrzymać odpowiednie oświetlenie pomieszczeń. Jest to jednym z filarów proekologicznej idei tzw. inteligentnego i pasywnego domu.

rozwiązania konstrukcyjne

Nowatorski design, bogata funkcjonalność a zaraz możliwość uniwersalnego zastosowania sprawiają, że zewnętrzne żaluzje stanowią doskonały wybór dla każdego rodzaju fasady – od budownictwa mieszkaniowego po duże biurowce i budynki użyteczności publicznej. Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi świetnie wpisują się z różne style architektoniczne, podkreślając indywidualny charakter budynków.

żaluzje fasadowe

nerli gruppen żaluzja fasadowa C80
C80 z prowadnicą
nerli gruppen żaluzja fasadowa C80 z prowadnica linkową
C80 z prowadnicą linkową
Z90 z prowadnicą
nerli gruppen żaluzje fasadowe systemy samonośne
systemy samonośne
nerli gruppen żaluzje fasadowe system SQ BOX
system SQ BOX

Logowanie