Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie oraz doradzić odnośnie konkretnego zlecenia.

 

Dział Sprzedaży

eksport

Robert Szwecja

Robert Ullberg
Szwecja

robert@nerligruppen.se
+46 705 106 620

Marta Ilnicka Nerli

Marta Ilnicka
Szwecja, Australia,
Pozostałe rynki

 marta.i@nerligruppen.com
+48 504 644 810

Bartosz Stankiewicz

Bartosz Stankiewicz
Francja, Belgia

bartosz.s@nerligruppen.com
+48 514 182 603

Vaida Šimkevičiūtė-Wręczycka
Kraje Bałtyckie, Finlandia i Dania

vaida@nerligruppen.com
+48 690 396 238

POLSKA

Maciej Kaplita

Maciej Kaplita

maciej@nerligruppen.com
+48 690 396 229

Jakub Trychan

jakub@nerligruppen.com
+48 797 200 012

Elżbieta Abel-Marecik

Elżbieta Abel-Marecik

ela@nerligruppen.com
+48 515 382 532

NORWEGIA

Moktar Alame

moktar@nerligruppen.no 
+47 936 30 949

Håvard Wathne
projekty

havard@nerligruppen.no 
+47 948 81 541

Thomas Kristiansen
projekty

thomas.kristiansen@nerligruppen.no 
+47 484 54 651 

Współpraca

Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę o nasze produkty, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Twojego kraju lub napisz na info@nerligruppen.com 

Polska

Nerli Gruppen
Kościerzyce 130, 49-314 Pisarzowice

+48 77 419 60 89

info@nerligruppen.com

Norwegia

Nerligruppen AS
Haavard Martinsens vei 19A, 0978 Oslo

+47 483 86 410

post@nerligruppen.no

Logowanie