Markizy tarasowwe

Nordic legend

Markiza tarasowa Nordic Legend to markiza z pełną kasetą. Ten model w pełni zamyka tkaninę i ramiona markizy w kasecie, pozostawiając jedynie estetyczną prostokątną kasetę na elewacji. Jest to solidne i piękne rozwiązanie, które nadaje tarasowi luksusowy charakter.

To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących solidnej i wytrzymałej markizy o luksusowym, stylowym wyglądzie. Wyposażona w oświetlenie LED dla dodatkowej przytulności. Jest dostępna tylko z automatycznym sterowaniem. Rozwijanie i zwijanie markizy odbywa się szybko i cicho, za pomocą pilota, przełącznika ściennego lub aplikacji mobilnej. Dodatkowo napęd elektryczny może być wyposażony w czujniki pogodowe, które chronią markizę podczas silnego wiatru lub deszczu. Integracja z systemami inteligentnego domu umożliwia sterowanie markizą z dowolnego miejsca na świecie. 

W Nerli staramy się dostarczyć rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb – Nordic Legend to król markiz z pełną kasetą. 

Ochrona przed słońcem

Zamknięta kaseta

Oświetlenie LED

Luksusowy design

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL 9010 MAT
RAL 9010
DB-703 STR
DB 703 STR

szerokość:

Min: 2250 mm   |   Maks.: 6000 mm

wysięg:

1600mm, 2100 mm, 2600 mm, 3100 mm, 3600 mm, 4100 mm

kaseta:
Ramiona są schowane w kasecie, gdy markiza nie jest używana.

napęd:

somfy-logo

standardowe tkaniny:

DO POBRANIA

Liczymy się z różnorodnością oczekiwań naszych klientów i tworzymy tylko takie systemy, z których sami chcemy korzystać.
© 2024 Nerligruppen
opracowanie strony – YEGO projekt

Logowanie