pergola pergolite zip Nerli

systemy tarasowe

pergolite

Pergolite chroni taras przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to idealne rozwiązanie dla restauracji, kawiarni i domów jednorodzinnych. Pergolite można montować na szklanych lub drewnianych konstrukcjach, takich jak werandy, a także na przeszkleniach dachowych lub na ramie zawierającej słupki, belkę nośną, stopy i wszystkie dodatkowe elementy łączące.

pergolite

Pergolite chroni taras przed nadmiernym nasłonecznieniem. jest to idealne rozwiązanie dla restauracji, kawiarni i domów jednorodzinnych. PergoLite można montować na szklanych lub drewnianych konstrukcjach, takich jak werandy, a także na przeszkleniach dachowych lub na ramie zawierającej słupki, belkę nośną, stopy i wszystkie dodatkowe elementy łączące.

nerli gruppen pergolite zip
Lakierowanie
Konstrukcja systemów Pergolite i Pergolite Zipner została wykonana z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium, malowanego proszkowo na najpopularniejsze kolory palety RAL, co zabezpiecza powierzchnię elementów konstrukcyjnych przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV i czynników atmosferycznych.
konstrukcja
Przemyślana i zarazem prosta konstrukcja systemów Pergolite umożliwia szybki montaż oraz łatwą obsługę. Najwyższej jakości profile aluminiowe wykonane z ekstrudowanego aluminium oraz wysokiej jakości tkaniny techniczne pozwolą cieszyć się naszym produktem przez wiele lat.
automatyka
Nasz system posiada całkowicie zautomatyzowane zadaszenie w postaci rolowanego poszycia. Zastosowany napęd elektryczny jest przystosowany do zmiennej temperatury pracy w zakresie od -40 do +60 stopni, z możliwością zastosowania automatyki pogodowej.
tkaniny i system naciągu
Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort połączyliśmy z sobą dwa sprawdzone od lat produkty – Pergolite oraz Zipner. Tkanina systemu napinana przez specjalne wkładki zamontowane w prowadnicach zapewnia idealną ochronę przed słońcem, eliminując prześwit pomiędzy prowadnicą i poszyciem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii tkaniny stosowane w produkcji systemów Pergolite cechują się odpornością na warunki atmosferyczne i wytrzymałością mechaniczną. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów systemy Pergolite doskonale dopasowują się do charakteru elewacji, podkreślając jej indywidualny design.

specyfikacja

standardowe kolory konstrukcji:

RAL 9010 MAT
RAL 9010 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9006 MAT
RAL 9007
RAL 9007
RAL9005 MAT
RAL 9005 MAT

szerokość:

Min: 2000 mm   |   Maks.: 5000 mm

wysokość:

Min: 2400 mm   |   Maks.: 4000 mm

napęd:

somfy-logo

standardowe tkaniny:

łączenie tkanin:

W procesie produkcji stosujemy wyłącznie metodę klejenia na gorąco z zastosowaniem najwyższej jakości kleju reaktywowanego na bazie PUR. jest to najnowsza technika łączenia tkanin markizowych.

Logowanie